Teknoloji

Oynayan Balık Eşyaları Satın Almak İçin Sahibinin Kredi Kartını Kullanıyor

Balıklarına kurduğu özel bir sistemle onlara oyun oynamayı öğreten YouTuber’ın başı belada! Bu zamana kadar bu özel sistemle birçok farklı oyunu oynayan balık, oynadıkları oyunun yanlış çıkması üzerine ezkaza sahiplerinin kredi kartlarını kullanmanın yolunu buldu.

Kaynak:https://nypost.com/2023/01/28/youtube…

Oyun sadece bizim için değil! Kulağa ne kadar imkansız gelse de, bir Japon YouTuber balığına oynamayı öğretmenin bir yolunu buldu.

Kurduğu özel bir sistemle akvaryumda yüzen balıklarının Pokemon serisinden birçok oyunu oynamasını sağlayan Mutekimaru YouTuber, bunu binlerce kişiyle paylaşıyordu.

Ancak bu kez balık, Mutekimaru’nun başına bela olmuştur. Akvaryumlarında yüzen balıklar YouTuber’ın kredi kartını havaya uçurdu!

Pokemon Violet oynayan balıklar, YouTuber’ın oyundaki bir kusur sonucu kurduğu hareket yakalama mekanizması sayesinde kendisini mağaza bölümünde buldu. Doğal olarak her şeyden habersiz yüzmeye devam eden balık, YouTuber’ın kartından alışveriş yaptı.

Balıkların önce oyun oynayıp sonra sahiplerinin kredi kartlarına harcadıkları anları buradan izleyebilirsiniz.

Mutekimaru ise Nintendo ile iletişime geçip parasını geri almak niyetindedir.

Nintendo ile iletişime geçtiğini söyleyen YouTuber, durumu anlattığını ve alışverişi kendisinin değil balığının yaptığını açıkladığını söyledi. Durumu yetkililere anlatan YouTuber, parasının kendisine iade edilmesini bekliyor.

eceabathaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu