Teknoloji

Elon Musk’tan anket: “Twitter Başkanlığından Ayrılmalı mıyım?”

Milyarder iş adamı Elon Musk, bir süredir dünyanın en tanınan mikroblog platformu. heyecan ile gündemde. Platformu 44 milyar dolara satın aldıktan sonra radikal kararlar alan ve aldığı her kararla kısa sürede tartışmaların odağı haline gelen Musk, şimdi de… yepyeni bir kararile gündemde.

Twitter’da anket başlatan Elon Musk, Twitter’daki kaderin takipçilerinin takdirine bırakılmıştır. Bildiğiniz gibi Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra platformun başkanlığını da üstlenmişti. İşte anket başladı. misk, Twitter’ın başında kalacak mı?Takipçilerine sordu.

“İstifa etmeli miyim?”

Twitter’da paylaştığı ankette, ” Twitter Başkanlığından istifa etmeli miyim ? Anket sonuçlarını uygulayacağım.İfadeleri kullanan Musk’ın neden böyle bir karar aldığı bilinmiyor.

İşte Twitter’ın geleceğini belirleyecek anket:

Elon Musk’ın Twitter anketi, anın prestijiyle 12 milyondan fazla insan tarafından oylandı. Oylama sonuçlarına baktığımızda; katılımcıların yüzde 56’sının evet (istifa) ve yüzde 44’ünün hayır (göreve devam) seçeneğini tercih ettiğini görüyoruz. Kesin olmayan sonuçlara göreElon Musk, Twitter yöneticisi olarak istifa etmek zorunda kalacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu